E’lon:Respublika OTMlaridan TDTUga o’qishi ko’chirilayotgan talabalar to’g’risida ma’lumot

0
3480
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Respublika OTMlaridan Toshkent davlat texnika universitetiga
o’qishi ko’chirilayotgan talabalar to’g’risida ma’lumot

F.I.Sh.O’qiyotgan (o’qigan) OTM va yo’nalishiKo’chirilayotgan OTM va yo’nalishi 
1AZIMJONOV ILXOMJON
SAYDAXMAD-O‘G‘LI
GulDU, Tabiiy tolalarni dastlabki ishlash texnologiyasi (xom ashyo va jarayon turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
2RAXMONQULOV IZZATULLO MUHIDDIN O‘G‘LITIQXMMI Buxoro filiali, Suv xoʻjaligida ekologiya xavfsizligiTDTU, Ekologiya va atrof-muhit muhofazasi (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
3UBAYDULLAYEV ABBOS
AXROROVICH
JizPI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metallurgiya
4ESONBOYEV SHOHRUH
ABDUVAHOB O‘G‘LI
JizPI, Qurilish materiallari, buyumlari va konstruksiyalarini ishlab chiqarishTDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
5ABDUNABIYEV MUHAMMADAYUB O‘TKIRBEK O‘G‘LIFarPI, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft-gazkimyo sanoati texnologiyasi
6AYDAROV SARDORBEK BAXADIR UG‘LIBuxMTI, Yengil sanoat texnologiyalari va jihozlari (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
7TOSHIMOV ABDUXOLIQ
SHERZOD O‘G‘LI
BuxMTI, Texnologik jarayonlarni boshqarishning axborot-kommunikatsiya tizimlariTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
8SOTINBOYEV SHOXRUX
AXMADALI O‘G‘LI
TIQXMMI Buxoro filiali, Gidrologiya (daryo va suv omborlari gidrologiyasi)TDTU, Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)
9KAMALOV FARRUX MADAT O‘G‘LIFarPI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
10RAXMONQULOV MAVLONBEK JONIQUL O‘G‘LIJizPI, Tabiiy tolalarni dastlabki ishlash texnologiyasi (xom ashyo va jarayon turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
11SAIDOV BEHZODBEK SHOKIR O‘G‘LITIQXMMI Qarshi filiali, Qishloq xoʻjaligini mexanizatsiyalashtirishTDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
12SOLIYEVA DIYORAXON MAHAMMADSODIQ QIZIFarPI, Qishloq xoʻjalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
13MAMATQULOV DILMUROD ATAMURADOVICHTDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
14FAYZULLAYEV FARRUX FARXOD O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
15QODIROV ANVAR RAMAZON UG‘LINamMTI, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
16UROLOV OYBEK BOTIR O‘G‘LINamMTI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
17SHOMANSUROV SHORUSTAM SHOYULDOSH O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
18ABDURASULOV DAVRONBEK ASQARALI O‘G‘LIJizPI, Devorbop va pardozbop qurilish materiallari texnologiyasiTDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
19SAPAROV BOTIR ABDUGANIYEVICHNavDKI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
20RAXMONOV AKRAM AKMALOVICHTDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
21RAYIMOV JAHONGIR TOSHPULAT O‘G‘LIQarMII, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
22ERKINJONOV ABDULBOSIT TULQINJON O‘G‘LITKTI Shahrisabz filiali, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
23RADJABOV TIMUR OLIMOVICHTDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
24XOLMURODOV JAHONGIRBEK FARRUXJON O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
25RO‘ZMETOVA GULRUX FARHOD QIZITDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasi
26QARSHIYEV JAVOHIR BAHODIR O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
27ASLANBOYEV NURALI OYBEK O‘G‘LIJizPI, Avtomobilsozlik va traktorsozlikTDTU, Avtomobilsozlik va traktorsozlik
28TASBULATOV NURIDDIN TURABEKOVICHFarPI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
29ATAXANOV RUSTAM XAMRO O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
30NAZAROVA RUXSORA SHUXRATJON QIZIAndMI, ”Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)”TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi
31MAXAMMATOV ABDULLOX AKRAMXO‘JA O‘G‘LINamMTI, Texnologik jarayonlarni boshqarishning axborot-kommunikatsiya tizimlariTDTU, Axborot tizimlari va texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
32MAMAJONOV YORQINBEK A’ZAMJON O‘G‘LIAndMI, Yer usti transport vositalari va tizimlari (transport turlari boʻyicha)TDTU, Yer usti transport vositalari va tizimlari (transport turlari boʻyicha)
33AXMEDOV KAMRONBEK XIDOYATXOJA O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
34SOY ALLA VYACHESLAVOVNATDTU Qo’qon filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
35YULBARSOVA DILNOZA UMID QIZIAndMI, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
36ABDURAZOQOV SHUXRATJON ISMONJON O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
37MAXAMMATOV FOZILXON AKRAMXO‘JA O‘G‘LIFarPI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
38OMONXONOV IBROHIM NAZIR O‘G‘LIJizPI, Menejment (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)TDTU, Menejment (sanoat korxonalarida innovatsion loyihalar boshqaruvi)
39SHARIPOV MUZAFFAR AZMIDDIN O‘G‘LINamMTI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
40AZIMOVA GULYORA MAHAMMADSODIQ QIZIQarMII, Oziq-ovqat texnologiyasi (mahsulot turlari boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
41ABDUXALILOV AVAZBEK DAVRON O‘G‘LITKTI Yangiyer filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
42UMAROV SHAHRIYOR ABDULLAYEVICHSamDU, Kasb taʼlimi: elektronika va asbobsozlikTDTU, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)
43KIMSANOV MANSURBEK RUSTAMBEK O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
44MAMATHAKIMOV ABDULLA BAHODIR O‘G‘LIFarPI, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
45SAG‘DIYEV SHUHRATJON NE’MATJON O‘G‘LIJizPI, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)
46TOJINOROV JASUR VOHID O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
47ABDUFATTOXOV ASLIDDIN ABDUMANNOF O‘G‘LIFarPI, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
48YERMEKBAYEV AKBAR MAMADIYOROVICHTDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
49TURONOV FAZLIDDIN TO‘LQIN O‘G‘LINamMTI, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)
50XAMRAYEV AZIZBEK XAMZA O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
51SUXANBAROV ARABJON MUROD O‘G‘LIJizPI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
52UROQOV SHOHRUX SAYFIDDIN O‘G‘LINamMTI, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
53BOBOJONOV ISMOILXO‘JA FOZILJON O‘G‘LIJizPI, Muhandislik kommunikatsiyalari qurilishi va montaji (turlari boʻyicha)TDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
54SAFAROV ALISHER ZIYODULLA O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
55XIMOYEVA YOQUTXON NAJMIDDIN QIZITDTU Qo’qon filiali, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)
56BEKMURODOV JASURBEK
JAHON O‘G‘LI
TKTI Yangiyer filiali, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
57RIXSITILLAYEV ISMATILLA ZABIXILLA O‘G‘LITDAU Samarqand filiali, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (qishloq xoʻjaligida)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
58RUSTAMOV SHOHZOD ISROIL O‘G‘LIQarMII, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)TDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
59BAHODIROV SHERZOD BAXTIYOR O‘G‘LITKTI Shahrisabz filiali, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
60ISMOILOV ELYORBEK SANJARBEK O‘G‘LIBuxMTI, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
61G‘OZIYEV G‘IYOSIDDINXON ILHOM O‘G‘LIQarMII, Neft-gazkimyo sanoati texnologiyasiTDTU, Neft-gazkimyo sanoati texnologiyasi
62BOBOYEVA SOLIHA QOBILJON QIZITDTU Olmaliq filiali, Konchilik elektr mexanikasiTDTU, Konchilik elektr mexanikasi
63YO‘LDOSHXONOV IBROHIMXON FARHODXON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
64SOBIRJONOV SHOHRUH XUSAN O‘G‘LIFarPI, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)
65XAJIKULOV ABBOSBEK MAMASADIKOVICHFarPI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
66JOZILOV G‘IYOSBEK G‘OFUR O‘G‘LIAndMI, Intellektual muhandislik tizimlari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)TDTU, Intellektual muhandislik tizimlari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
67AXMADJONOV JAMSHIDBEK ORIFJON O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
68CHORIYEV NODIR SHOKIR O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
69BAQOYEV MIRONSHOH LAZIZ O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
70XAYRULLAYEV NODIRBEK SOBIR O‘G‘LIFarPI, Energiya tejamkorligi va energoauditTDTU, Energiya tejamkorligi va energoaudit
71YUSUPOV IXTIYORJON XOLMATJON O‘G‘LIFarPI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
72IKROMJONOVA OZODA IKROMJON QIZINavDKI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
73MAXMUDOV ABDULFAYZ ZAYNOBIDDIN O‘G‘LIQarMII, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
74SHERMATOV DILSHOD SHAVKAT O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
75SAYFIYEV BEGZOD XUSAN O‘G‘LIFarPI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
76RASULOV TEMUR QAXRAMON O‘G‘LIQarMII, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)
77XURRAMOV ASRORXO‘JA ALISHEROVICHTDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasi
78OLIMJONOV JAXONGIR ISLOMJON O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
79TO‘LQINOV ABBOSXON FAYZULLA O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasi
80NIZAMOV ABDUSAMAT ABDUAZIMOVICHTDTU Termiz filiali, Yoʻl muhandisligi (sohalar va faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
81QURBONOV G‘AYRAT MOMOTMURODOVICHTDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
82RAXMATOVA MAFTUNA XAYRIDDIN QIZIBuxMTI, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (qurilish)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
83ABDULLAYEV NURBEK JALOLIDDINOVICHTDTU Termiz filiali, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
84NIZOMIDINOV SIROJIDDIN KAMOLIDDIN O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
85TEMIROV AMIRXON OTANAZAR O‘G‘LITIQXMMI Buxoro filiali, Gidrotexnika inshootlari va nasos stansiyalaridan foydalanishTDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
86RAXIMOV XURSHID YUSUPBOY O‘G‘LIUrDU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
87QURBONOV SHAMSHERBEK SHUHRAT O‘G‘LITerDU, Transport logistikasi (avtomobil transporti)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
88YIGITALIYEV MAKSADILLO YO‘LDASHALI O‘G‘LIAndMI, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
89JOVLIYEV SHOHRUXBEK SHUXRAT O‘G‘LITKTI Shahrisabz filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
90ABDURASULOV NODIRBEK MURODJON O‘G‘LIFarPI, ”Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)”TDTU, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)
91NAJMIDDINOV SADRIDDIN KOMIL O‘G‘LIBuxMTI, Texnologik jarayonlarni boshqarishning axborot-kommunikatsiya tizimlariTDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
92JABBOROV BEHRUZ ALIJON O‘G‘LIBuxMTI, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
93BAYMATOV ISLOM ILXOM O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
94ABDUSAMATOV MUHAMMADI XUSAN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
95ERGASHEV SIROJIDDIN PANJIYEVICHTDTU Termiz filiali, Ekologiya va atrof-muhit muhofazasi (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)TDTU, Ekologiya va atrof-muhit muhofazasi (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
96AXMADALIYEV ABDULAZIZ XOMIDJON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik elektr mexanikasiTDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
97UMARALIYEV SHUXRATJON BAXTIYOR O‘G‘LITKTI Yangiyer filiali, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
98MAMATALIYEVA MAHLIYOXON MIRZOHIDJON QIZIO’zMU Jizzax filiali, Biotexnologiya (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Biotexnologiya (tarmoqlar boʻyicha)
99RAXMONBERDIYEV ABROR QO‘LDASHOLI O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
100NORMURODOV XURSHIDBEK ASLIDDIN O‘G‘LIQarMII, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
101MUXTASAMOV SAIDAMINJON ABDUVOXID O‘G‘LIJizPI, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
102XUSANOV BEGZOD TO‘YMUROD O‘G‘LIQarMII, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
103NURIDDINOV RAHMONJON NAYIM O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik elektr mexanikasiTDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
104G‘AYBULLAYEV ABBOSJON RUSTAM O‘G‘LIQarMII, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
105QURBONOV ARSLONBEK SULAYMON O‘G‘LITIQXMMI Buxoro filiali, Qishloq va suv xoʻjaligida energiya taʼminotiTDTU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)
106QO‘RBONOV ADHAM ALISHER O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
107TO‘RAYEV ABBOS ASROR O‘G‘LIFarPI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
108QO‘LDOSHOV TOHIR SAMAD O‘G‘LIO’zMU Jizzax filiali, Axborot tizimlari va texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)TDTU, Axborot tizimlari va texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
109MAXMUDOV AKBARJON AYUBJON O‘G‘LIFarPI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
110ESANBOYEV NURSULTON NEMATILLA O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)
111MAMATMURADOVA GAVHAR ABDUSALAMOVNAFarPI, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)TDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
112NORQO‘ZIYEV JAXONGIR SALIMBOY-O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
113RAVSHANOV BEKZOD NURIDDIN O‘G‘LIQarMII, Bino va inshootlar qurilishi (neft-gazni qayta ishlash sanoati obyektlari)TDTU, Bino va inshootlar qurilishi (neft-gazni qayta ishlash sanoati obyektlari)
114RAXMATOV ABBOS ALISHEROVICHTDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Mexatronika va robototexnika
115SALOXIDDINOV NAJMIDDINXON NIZOM O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)TDTU, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)
116MO‘MINOV SHAXOBIDDIN ASOMIDDIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Konchilik elektr mexanikasiTDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
117HAMDAMOV MUHAMMAD AHMADJON O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
118XASANOV KOZIMJON KARIMJON O‘G‘LIFarPI, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)TDTU, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)
119OMONOV SIROJIDDIN NORMO‘MIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
120MIRZAAHMEDOV OZODXO‘JA YULDASHXO‘JAYEVICHTKTI Shahrisabz filiali, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
121KOSIMOVA UMIDA KAXORBOY QIZITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
122JUMANAZAROVA SITORA BOLIBOY QIZIBuxMTI, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligiTDTU, ”Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)”
123SAYDULLAYEV ERGASHXON SOLIXON O‘G‘LIFarPI, Intellektual muhandislik tizimlari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)TDTU, Intellektual muhandislik tizimlari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
124AKBARALIYEV MUHAMMADSODIQ MAXSUTALI O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
125TURSUNALIYEV JASURBEK MUZAFFAR O‘G‘LINamMTI, Texnologiyalar va jihozlar: yengil sanoat jihozlarini taʼmirlash va texnik xizmat koʻrsatishTDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
126XUSAINOV OMONBOY SHAVKAT O‘G‘LINamMQI, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
127PARDAYEV YO‘LDOSH O‘TANOVICHTDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
128ESHBOYEVA MAVJUDA ABDUMARUF QIZITKTI Yangiyer filiali, Oziq-ovqat texnologiyasi (mahsulot turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi
129MIRZATILLAYEV ASROR ABROR O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
130SATTOROV DONIYOR DAVRON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik elektr mexanikasiTDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
131BO‘RIYEV ILYOS MUHIDDIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Marksheyderlik ishiTDTU, Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)
132ANORQULOV SOBIRJON ABDUALI O‘G‘LIGulDU, Amaliy matematika va informatikaTDTU, ”Informatika va axborot texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)”
133AHMADOV RAXMATILLO IBODULLO O‘G‘LIBuxMTI, Texnologik jarayonlarni boshqarishning axborot-kommunikatsiya tizimlariTDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
134SOYIBOV AZIMJON AKBAROVICHTDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
135SOTIBOLDIYEV SOTIBOLDI RAVSHANBEKOVICHFarPI, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
136ISHQO‘ZIYEV DILSHODBEK O‘RAZALI-O‘G‘LIAndQXAI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (qishloq xoʻjaligida)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
137ASILBEKOV QADIRBEK KENES O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
138ABDUKARIMOV MUXAMMADQODIR ERKINJON O‘G‘LIQarMII, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
139NORKULOV SHAXBOZJON CHORI O‘G‘LISamDAQI, Muhandislik kommunikatsiyalari qurilishi va montaji (turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
140AHROROV TOYIR AHTAM O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasi
141TO‘RAYEV MIROBID SAFARALI O‘G‘LIFarPI, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)
142ZAYNIYEV QOBILJON KOMIL O‘G‘LIBuxMTI, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
143YO‘LDOSHEV SHAXOBIDDIN SHAMSIDDIN O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
144QOSIMOVA FERUZA ISLOM QIZIFarPI, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)TDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
145ABDUJALALOV SEYTJAN SAPARALI O‘G‘LITIQXMMI Buxoro filiali, Qishloq va suv xoʻjaligida energiya taʼminotiTDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
146BOBOBEKOV SHAXZOD ZAFAR O‘G‘LIFarPI, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)TDTU, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)
147FAYZULLAYEV JAVOXIR NODIRJON O‘G‘LIJizPI, Qurilish materiallari, buyumlari va konstruksiyalarini ishlab chiqarishTDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
148ALIMASHRABOV KAMRONBEK DAVRONBEK O‘G‘LIFarPI, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
149QUROMBOYEV FARRUXBEK SAN’AT O‘G‘LIUrDU, Avtomobilsozlik va traktorsozlikTDTU, Avtomobilsozlik va traktorsozlik
150BOBOQULOV MUHAMMADJON DAVRON O‘G‘LIQarMII, Neft-gazni qayta ishlash sanoati obyektlarini loyihalashtirish va qurishTDTU, Neft-gazni qayta ishlash sanoati obyektlarini loyihalashtirish va qurish
151PIRMUHAMMADOV MUXRIDDIN ZAFAR O‘G‘LINamMTI, Tabiiy tolalarni dastlabki ishlash texnologiyasi (xom ashyo va jarayon turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
152NORJIGITOV YUNUS FARXOD O‘G‘LINamMTI, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
153HUSENOVA SARVINOZ SHUXRATOVNABuxMTI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
154QUDRATOVA KOMILA NORQOBIL QIZITDTU Olmaliq filiali, Konchilik elektr mexanikasiTDTU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)
155RUSTAMJANOV TIMUR O‘KTAM O‘G‘LIFarPI, Intellektual muhandislik tizimlari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)TDTU, Intellektual muhandislik tizimlari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
156AZIMOV DILSHOD ANVAR O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
157MATYAQUBOV SARDOR IKROM O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
158ZOKIROV SAMANDAR ISKANDAR O‘G‘LIBuxMTI, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligiTDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi
159ISHMURODOV OZOD XALILOVICHNavDKI, Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)TDTU, ”Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)”
160MADIBRAIMOV XOLMAMAT NIMATULLO O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Marksheyderlik ishiTDTU, Marksheyderlik ishi
161SHOYIMOV MUHAMMADALI KAMOLIDDIN O‘G‘LIJizPI, Yengil sanoat buyumlari konstruksiyasini ishlash va texnologiyasi (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
162NURULLAYEV MUHAMMADJON NORBOY O‘G‘LIFarPI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
163MUSURMONOV JOVOHIR SHUXRAT O‘G‘LIQarMII, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
164KURBANBOYEV SIROJ ABDUTOLIBOVICHJizPI, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
165SHAVKATOVA ZABARJAD ALISHER-QIZITDTU Qo’qon filiali, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)
166XURRAMOV BEHZOD BAXTIYOR O‘G‘LINamMQI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
167MAXMUDOV HASAN BAXTIYAR O‘G‘LISamDU, Geologiya (faoliyat sohasi boʻyicha)TDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
168ESHMIRZAYEV ANVAR XAYRULLA O‘G‘LIQarMII, Neft-gazni qayta ishlash sanoati obyektlarini loyihalashtirish va qurishTDTU, Neft-gazni qayta ishlash sanoati obyektlarini loyihalashtirish va qurish
169INOMJONOV AFZAL MELS O‘G‘LINamMTI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mexatronika va robototexnika
170SOTIBOLDIYEVA SEVARA G‘ULOMBOY QIZITDTU Qo’qon filiali, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)
171RUSTAMOV AZIZBEK RAVSHAN O‘G‘LIJizPI, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)
172TASHTEMIROV AKBARJON SODIQ O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)
173IBODULLAYEV IBRAHIM MANSURBEK O‘G‘LINamMTI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
174IBRAGIMOV MAQSUD ELYOR O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
175SHOKIROV SODIRBEK OMANILLO O‘G‘LIFarPI, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)TDTU, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)
176SHODIYEV AZIZBEK G‘AYRAT O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
177SHUKUROV DJAMSHID ULUGBEKOVICHJizPI, Radioelektron qurilmalar va tizimlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Axborot tizimlari va texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
178BOBOMURODOV IBRAIM NORQOBIL O‘G‘LINamMTI, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Biotibbiyot muhandisligi
179KUSHAKOV JASUR O‘TKIRBEK O‘G‘LIFarPI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
180O‘RALOV ABBOS ALLAMUROD O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
181AXMADALIYEV AXRORBEK AVAZBEK O‘G‘LINamMTI, Texnologik jarayonlarni boshqarishning axborot-kommunikatsiya tizimlariTDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
182XAYRIYEVA MEHINBONU FARXOD QIZINavDKI, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi
183ESHQOBILOV XURSHID SHAVKAT O‘G‘LITKTI Shahrisabz filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
184O‘RINOV SHARIF SAFAR O‘G‘LIJizPI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
185ABDULLAYEVA DURDONA NARZULLA QIZIJizPI, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)
186ASHUROVA HILOLA ABDUALIM QIZITKTI Yangiyer filiali, Konservalash texnologiyasiTDTU, Biotexnologiya (tarmoqlar boʻyicha)
187ISLOMOV DONIYOR OTANAZAR O‘G‘LIJizPI, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
188XUSHVAQTOVA VAZIRA ZIYOMIDINOVNATKTI Shahrisabz filiali, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
189NORMURODOV FAZLIDDIN FAXRIDDIN O‘G‘LIQarDU, Muqobil energiya manbalari (turlari boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
190HAYDAROV XURSHID PO‘LAT O‘G‘LIQarMII, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
191ERKATOYEV ELMUROD UCHQUN O‘G‘LINamMTI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
192SALIMJONOV SANJAR SAIDMUROD O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
193AHMEDOV JALOLIDDIN TOJI O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
194XAYITOV SAIDBEK SOBIR O‘G‘LIQarMII, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
195USAROV ELDOR BAXTIYOR O‘G‘LIQarMII, Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)TDTU, Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)
196ARIFDJANOV BILOL BAXROM O‘G‘LITVChDPI, Matematika va informatikaTDTU, Axborot tizimlari va texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
197MEYLIYEV FARRUX AZAMAT O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
198SHOIMOV PARDA MURATALIYEVICHTDTU Termiz filiali, Transport inshootlarining ekspluatatsiyasi (transport inshootlari turlari boʻyicha)TDTU, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)
199AHMADOVA SADOQAT ZAFAR QIZITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
200MADALIMOV PAXLAVONBEK DILMUROD O‘G‘LIFarPI, Bino va inshootlar qurilishi (turlari boʻyicha)TDTU, Bino va inshootlar qurilishi (neft-gazni qayta ishlash sanoati obyektlari)
201RAMAZONOVA DILNOZA UCHQUN QIZIBuxMTI, Texnologik jarayonlarni boshqarishning axborot-kommunikatsiya tizimlariTDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
202JO‘RAYEV RAVSHANJON SHAVKATJON O‘G‘LIBuxMTI, Texnologik jarayonlarni boshqarishning axborot-kommunikatsiya tizimlariTDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
203MEDENSEVA NATALYA VITALEVNATDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
204JO‘RABOYEV FOZILJON AXMAT O‘G‘LIJizPI, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
205JASUROV ABDULAZIZ JAMSHID O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasi
206MURODOV BEKZOD SOBIRJON O‘G‘LITKTI Shahrisabz filiali, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
207JO‘RABOYEV FAZLIDDIN XUSAN O‘G‘LIJizPI, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
208ISTAMOV JAVOHIR ORIFJON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
209EGAMBERDIYEVA RA’NO SUYUN QIZIO’zDSMI Farg’ona filiali, Kutubxona-axborot faoliyati (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Axborot tizimlari va texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
210ABDUVALIYEV HUMOYUN MANSUR O‘G‘LIFarPI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
211XAYDARKULOV ABDULLATIF XABIBULLAYEVICHTDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
212ERGASHEV SARDORJON SAIDGANI O‘G‘LITKTI Yangiyer filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
213G‘OYIBOV RUSTAM MUSULMON O‘G‘LIQarMII, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
214XUDOYBERDIYEV SHOHZODJON ABDUG‘ANI O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasi
215MADIRAIMOV ABDULAZIZ MUFOZIL O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)
216XURRAMOV TOHIR FAZLIDDIN O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
217YULDASHEV RAVSHANBEK RAHMATULLA O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Marksheyderlik ishi
218AXMATOV ZOXIDXON FOZIL O‘G‘LIQarMII, Xizmat koʻrsatish texnikasi va texnologiyasi (xizmat koʻrsatish tarmoqlari boʻyicha)TDTU, Xizmat koʻrsatish texnikasi va texnologiyasi (xizmat koʻrsatish tarmoqlari boʻyicha)
219ABDURAXMONOV JAVOHIRBEK ZAFARJON O‘G‘LINamMTI, Yengil sanoat buyumlari konstruksiyasini ishlash va texnologiyasi (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
220TOJIBOYEV ISMOIL ISOQUL O‘G‘LIAndMI, Intellektual muhandislik tizimlari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)TDTU, Intellektual muhandislik tizimlari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
221TURGUNBAYEV ALIBEK DAULBAY O‘G‘LIFarPI, Qurilish materiallari, buyumlari va konstruksiyalarini ishlab chiqarishTDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
222XUDAYBERDIYEV BOBUR MANSUR-O‘G‘LIFarPI, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)
223MAXMUDOVA MAFTUNA FARXODOVNANavDKI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
224MAXMUDOVA DILDORA FARXODOVNANavDKI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
225MIRZAYEVA DINORA ALISHEROVNAJizPI, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
226NAZIROV HUMOYUNXON G‘ULOMJON O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)
227MAHMUDOV AKBAR ABROR  O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
228DONIYEV ASATBEK BEKMUROD O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
229BAXSHILLOYEV TOLIB G‘OLIB O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
230TOSHMURODOV NODIRBEK TO‘RAQUL O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
231BEKMIRZAYEV AZAMATJON SADIVAQOS O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
232ORZIYEV SARDOR SHERZOD O‘G‘LIQarMII, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
233RO‘ZIBOYEV JO‘RABEK IXTIYOR O‘G‘LIFarPI, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
234YUSUPOV RO‘ZIQUL DAMIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
235AXMATOV YOQUBJON RUSTAM O‘G‘LIFarPI, Yengil sanoat buyumlari konstruksiyasini ishlash va texnologiyasi (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
236ABDULLAYEV TOXIRBEK NODIRBEK O‘G‘LINamMTI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
237G‘OFUROV SHAHZOD KOMILJON O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Energiya tejamkorligi va energoaudit
238ASLONOV HABIBBOY SOXIBOVICHTDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
239ORIPOV XOJIAKBAR LOCHINBEK O‘G‘LISamDAQI, Hayotiy faoliyat xavfsizligiTDTU, Hayotiy faoliyat xavfsizligi
240G‘AIBNAZAROV SHOXRUH SHIXNAZAR O‘G‘LINamMTI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
241SOBIROV ZOXIDJON RAVSHANBEK O‘G‘LINamMQI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
242ANVARBEKOV XOJIAKBAR OZODBEK O‘G‘LIFarPI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
243BARLIKBAYEV AMINBAY YERIMBAY ULIQQDU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)
244TILLAVAYEV OTABEK IMOM O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
245SULTONMAHMUDOV AZAMATJON SOBIRJON O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
246ABDUKAYUMOV ADXAMBEK ILXOM O‘G‘LITKTI Yangiyer filiali, Kimyoviy texnologiya: noorganik moddalar kimyoviy texnologiyasiTDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
247ELTAZAROV ELSHODBEK DILSHOD O‘G‘LIJizPI, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
248QURBONOV SUNNATULLA YUSUF O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
249HUSANBOYEV ELMUROD NAZIRJON O‘G‘LINamMTI, Energetika (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
250ANVARJONOV ELDORJON ELMUROD O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
251AVLIYAKULOVA MUYASSAR MURATALIYEVNAQarMII, Oziq-ovqat texnologiyasi (mahsulot turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
252KADIROVA MAFTUNA ABDUMANNOB QIZITDTU Olmaliq filiali, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
253ASHIROV RUSTAM AKBAR O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
254ERKINBOYEV NAZIRJON SHOVKATJON-O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
255ATABOYEV VALIJON YARASH O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
256SUNNATOV AKBAR XOLMUROD O‘G‘LIAndMI, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Professional taʼlim: transport vositalari muhandisligi (avtotransport)
257GANIYEV ZAFAR USENBOY O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
258G‘ABBOROV ASADBEK ABROR O‘G‘LINamMTI, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
259AXMADOV JAMOL KARIMKUL-UGLITDTU Termiz filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
260MUSULMONOV JALOLIDDIN SHAVKAT O‘G‘LIJizPI, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)TDTU, Yerusti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi (transport turlari boʻyicha)
261ISROILOV SARDOR KOMILJON O‘G‘LIQarMII, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
262MARDANOV ULUG‘BEK MUXIDDINOVICHTDTU Termiz filiali, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
263IBRAGIMOV TO‘XTAMUROTJON QALANDAROVICHTDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
264G‘AFFOROV SHOXRUX G‘AYBULLA O‘G‘LIJizPI, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
265NORMUROTOV SHAXBOZ SHERZOD O‘G‘LINavDKI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Payvandlash texnologiyasi va jihozlari
266RAXIMOV BEKMUROD ANVAR O‘G‘LIBuxMTI, Neft-gazkimyo sanoati texnologiyasiTDTU, Neft-gazkimyo sanoati texnologiyasi
267ERGASHEV AKBARJON XURSANMUROD O‘G‘LIFarPI, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektronika va asbobsozlik (tarmoqlar boʻyicha)
268MUSURMANOV SUNNATILLA MUSURMON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
269USMONJONOV OLIMXON ISMOIL-O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Marksheyderlik ishi
270ABULQOSIMOV ZOHID ZOKIROVICHTDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
271QURBONALIYEV XASANJON UMIDJON O‘G‘LIAndMI, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Materialshunoslik va yangi materiallar texnologiyasi (tarmoqlar boʻyicha)
272ESANOV DIYORBEK HASAN O‘G‘LIJizPI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
273XUDRATOV SHOXZOD G‘AFFOR O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
274ABDIRIMOV BEHZOD XO‘SINOVICHNamMQI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
275HAYDAROVA MADINA MURODULLA QIZIQarMII, Metrologiya, standartlashtirish va maxsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
276CHORSHAMBIYEV BOBUR G‘AYRAT O‘G‘LIQarMII, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
277SHAXOBIDDINOV BAXOVUDDIN SHAROBIDDIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Marksheyderlik ishiTDTU, Marksheyderlik ishi
278MIRZAYEV BEKJON FAXRUTDIN O‘G‘LIAndMI, Muqobil energiya manbalari (turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik elektr mexanikasi
279NOMOZOV ELMURODBEK ABDUVAHOB O‘G‘LIQarMII, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
280KOMULJANOV SANJARBEK AZIZBEK O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Marksheyderlik ishiTDTU, Marksheyderlik ishi
281ABDUSATTOROV ZUHRIDDIN HUSNIDDIN O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasiTDTU, Elektron apparaturalar ishlab chiqarish texnologiyasi
282QOSIMOV KAMOLIDDIN TOJIDDIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
283MASAVUROV AZIZBEK XUSNIDDIN O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
284HASANOV SOBITJON OBIDJON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
285NAMOZOVA MUHARRAM ZOIR QIZITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
286MURODOV ABBOS NIZOMJON O‘G‘LIAndMI, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
287OZODOV SUXROBBEK SHIXNAZAR O‘G‘LITerDU, Matematika va informatikaTDTU, Axborot tizimlari va texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)
288NURMATOV ALISHER SULTONJON O‘G‘LIJizPI, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
289AHMEDOV ISLOM BAHRIDDIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)
290YUNUSOV BOYSARI SHERALI O‘G‘LIQarMII, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
291ISAXANOV SAXOBXON SAYDISLAMXON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
292BAXTIYOROV AXMADJON RAXMATJON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
293MEYLIYEV ABDULAZIZ MAXMATQOBIL O‘G‘LITIQXMMI Qarshi filiali, Gidrotexnika inshootlari va nasos stansiyalaridan foydalanishTDTU, Gidroenergetika
294DONIYORZODA AZIZJON DONIYOROVICHQarMII, Neft va gaz konlarini ishga tushirish va ulardan foydalanishTDTU, Neft va gaz konlarini ishga tushirish va ulardan foydalanish
295YUSUPOV ABBOSXON FAXRIDDIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Kimyoviy texnologiya (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Neft va gaz ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
296ABDULLAYEV BAXT SULTAN O‘G‘LIJizPI, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
297QADAMOV RASHIDBEK NADIRBEKOVICHFarPI, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)
298ABDIVAITOV ELYOR AKBAR O‘G‘LITIQXMMI Qarshi filiali, Geodeziya va geoinformatikaTDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
299ABDUXAMITOVA SHAHLOXON BAHODIR QIZIJizPI, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
300ABDULLAYEV SAIDUMAR NUTFULLA O‘G‘LINamMTI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
301IMOMQULOVA SOLIYA DILSHODOVNATDTU Termiz filiali, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
302JOVLIYEV NURISLOM SHERXON O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
303BAYMURATOV BAXADIR KENELBAYEVICHTATU Nukus filiali, Telekommunikatsiya texnologiyalari: telekommunikatsiyalarTDTU, ”Informatika va axborot texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar boʻyicha)”
304HUSANOV ZUHRIDDIN ZAYNIDDIN O‘G‘LIJizPI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
305MAMATRAXIMOV XO‘JAMQUL ASHIR O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Yengil sanoat buyumlari konstruksiyasini ishlash va texnologiyasi (ishlab chiqarish turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
306QODIRBERDIYEV SHOHJAHON A’ZAMJON O‘G‘LITDTU Olmaliq filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
307RAJAPOV JAVOHIR JABBOR O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
308O‘ROLOV XUSNIDDIN G‘ULOM O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
309MAXMADISOYEV KAMRONBEK ILHOMJON O‘G‘LIBuxMTI, Neft-gazkimyo sanoati texnologiyasiTDTU, Neft-gazkimyo sanoati texnologiyasi
310ARTIQOV MUHAMMADALI MO‘MINBOY O‘G‘LIUrDU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
311ISLOMOV NODIRBEK MUXTOR O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Hayotiy faoliyat xavfsizligiTDTU, Hayotiy faoliyat xavfsizligi
312KODIROVA NARGIZAXON ABDUSAMATOVNAFarPI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
313ILXOMOV AZIM ALISHER O‘G‘LINamMQI, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirishTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
314HAYITOV BEKZOD HAYDAR O‘G‘LIQQDU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
315XAKIMJONOV JAVLONBEK NU’MONJON-O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)TDTU, Professional taʼlim: transport vositalari muhandisligi (avtotransport)
316XUDAYBERGENOV BOXODIR BAXTIYAROVICHTKTI Shahrisabz filiali, Oziq-ovqat texnologiyasi (mahsulot turlari boʻyicha)TDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
317RAXIMOV ASRORJON
ASQARALI O‘G‘LI
TIQXMMI Qarshi filiali, Gidrotexnika inshootlari va nasos stansiyalaridan foydalanishTDTU, Mehnat muhofazasi va texnika xavfsizligi (tarmoqlar boʻyicha)
318RAMAZANOVA SABINA G‘OFUROVNANavDPI, Geografiya oʻqitish metodikasiTDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
319ALIMOVA GAVHAROY
ABUTOLIB QIZI
NavDKI, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
320SHUKUROVA SITORA
ZAYIR QIZI
NavDKI, Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)TDTU, Foydali qazilma konlari geologiyasi, qidiruv va razvedkasi (kon turlari boʻyicha)
321AXMEDOV ABRORBEK NURMAXAMAT O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Hayotiy faoliyat xavfsizligiTDTU, Hayotiy faoliyat xavfsizligi
322JALGASHOV YUSUP
ASHIRBAY ULI
QQDU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
323TURABOV SHAXZOD
BOZOR O‘G‘LI
TDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
324NASHVANOV DILXUSH
YORQUL O‘G‘LI
TDTU Termiz filiali, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
325RISQULOVA SEVARA
YA’KUBJON-QIZI
TDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
326TOG‘AYEV SHUHRAT
IBRAGIM O‘G‘LI
QarMII, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)TDTU, Konchilik ishi (faoliyat turlari boʻyicha)
327MAXMUDJONOV ELBEK SAYDULLO O‘G‘LIFarPI, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
328NUSRATULLAYEV RAXMONKUL SHERZOD O‘G‘LIJizPI, Arxitektura (turlari boʻyicha)TDTU, Transport vositalari muhandisligi (turlari boʻyicha)
329SAYDALIMOV SAIDABBOS ODILJON O‘G‘LIJizPI, Neft va neft-gazni qayta ishlash texnologiyasiTDTU, Neft-gazni qayta ishlash sanoati obyektlarini loyihalashtirish va qurish
330MAXAMADJONOV KAMOLIDDIN TO‘XTASINJON O‘G‘LITDTU Qo’qon filiali, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Elektr texnikasi, elektr mexanikasi va elektr texnologiyalari (tarmoqlar boʻyicha)
331DJALGASOV RAMAZAN
ALISHER UG‘LI
QQDU, Neft va gaz konlarini ishga tushirish va ulardan foydalanishTDTU, Neft va gaz konlarini ishga tushirish va ulardan foydalanish
332PARDANOV ALIMUROD BAXRIDDIN O‘G‘LITDTU Termiz filiali, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)TDTU, Elektr energetikasi (tarmoqlar va yoʻnalishlar boʻyicha)
333A’ZAMOV MUZAFFAR
ALISHER O‘G‘LI
FarPI, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar boʻyicha)
334SOBIROV SOBIRJON
URAL O‘G‘LI
TDTU Olmaliq filiali, MetallurgiyaTDTU, Metallurgiya
335JUMANOV MUHAMMADI
NE’MAT O‘G‘LI
FarPI, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)TDTU, Geodeziya, kartografiya va kadastr (funksiyalari boʻyicha)
336DAVLETOV ANVARBEK BAHROMOVICHTDPU, Texnologik mashina va jihozlarTDTU, Mashinasozlik texnologiyasi, mashinasozlik ishlab chiqarishini jihozlash va avtomatlashtirish
337MURTAZAQULOV MUXAMMAD MUSTAFAQUL O‘G‘LITDAU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
338RAXMATOVA OZODA JUMANQUL QIZITDAU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
339BAHODIROV ISMOIL BOTIR O‘G‘LITDAU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)
340BAXODIRXONOVA MAMNUNAXON VOXID-QIZITDAU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)TDTU, Metrologiya, standartlashtirish va mahsulot sifati menejmenti (tarmoqlar boʻyicha)

Izoh: O’qishini Toshkent davlat texnika universitetiga ko’chirishga tavsiya etilayotgan yuqorida nomlari keltirilgan talabalar o’qishini ko’chirish uchun uzrli sabablarni asoslovchi hujjatlarini taqdim etgandan so’ng ishchi guruh tomonidan ko’rib chiqqan holda bazaviy to’lov shartnoma asosida yoki uzrli sabablar bo’lmagan holda o’rnatilgan tartibda tabaqalashtirilgan to’lov-kontrakt asosida o’qishin ko’chirishga ruxsat berilishini ma’lum qilamiz.

Murojaat uchun telefon: +99871-207-14-31

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.